logo
dollar
euro

Ді Капріо все-таки зіграє Путіна

14:12 02.02.2016 eye 300
Ді Капріо все-таки зіграє Путіна

Про те, що зйомки все-таки відбудуться, повідомило авторитетне джерело - компанія Knightsbridge Entertainment (незалежний кіновиробник, зареєстрований у Великобританії , який має представництво в Америці, Європі та Азії).

Робота над картиною Putin тривала весь останній рік, в даний час стверджується фінальна версія сценарію, розповів один з топ-менеджерів Knights Bridge Entertainment Валерій Саарян, що представляє інтереси компанії на території Європи та Азії.

 Саарян зазначив, що сценаристами стрічки виступили три учасника, а ім'я режисера «у всіх на слуху». Він також заявив, що у кастингу задіяні відразу кілька голлівудських зірок першої величини, але розкрити їх імена до початку зйомок відмовився.

 Ді Капріо вже дав попередню згоду на виконання головної ролі у фільмі. Повідомляється, що зйомки картини почнуться навесні 2016р і будуть проходити в Росії, США та Європі. Вихід стрічки запланований на весну 2017 року.

 Представник компанії заявив, що жанр фільму - політичний трилер, що складається з фактів, життя та роботи російського президента. В описі проекту говориться, що глядачі побачать «погляд на особисте життя та кар'єру одного з найвпливовіших людей світу».

На сайті IMDB в інформації про фільм Putin повідомляється, що проект в розробці. На головній сторінці сайту Knights Bridge Entertainment можна побачити портрет президента Росії.

Раніше повідомлялося, що Ді Капріо висловив бажання зіграти Володимира Путіна.


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх