logo
dollar
euro

Краса у спадок: найгарніші жінки світу та їх діти (ФОТО)

12:15 02.02.2016 eye 1600
Краса у спадок: найгарніші жінки світу та їх діти (ФОТО)

Божевільний графік роботи, постійні дієти та спортивні навантаження, вічне недосипання, не стали на заваді найгарніших та найуспішніших жінок познати материнське щастя.

Наталі Портман

Зйомки у картині «Чорний лебідь» стали доленосними у житті акторки. Вона не тільки отримала «Оскар» за свою роль, але і познайомилась на знімальному майданчику зі своїм майбутнім чоловіком. У 2011 році Наталі народила синочка, який отримав ім’я Алефа Портмана-Мільпье.

«Світ став би краще, якби ми вели себе так, немов на нас дивиться мама.»

портман (1)

 

Моніка Беллуччі

Акторка відома своєю блискучою грою у багатьох світових шедеврах. Якщо на знімальному майданчику вона завжди перша, роль мами вона приміряла коли їй було 39 років. Першу доньку вона народила саме у цей вік, а другу в 45 років. І не зважаючи на це, вона вважає себе  приголубленою долею. Всім жінкам радить поквапитись з народжуванням діточок.

«Коли я буду старою, я скоріше буду дивитися за своїми дітьми та їхніми дітьми, ніж дивитися свої фільми.»

Анджеліна Джоли

Дуже сильна жінка, успішна акторка та режисерка. За щоб не бралася Джолі в неї все виходило. Вона була два рази заміжня, до того як їй зустрівся Бред Пітт. Подружжя має 6-х діточок серед них 3-є біологічних, а інші були всиновлені подружжям з Нігерії та В’єтнаму.

 Нещодавно акторка перенесла операцію по видаленню обох грудей через загрозу захворювання раком.

«Коли хтось любить тебе, і коли ти робиш когось щасливим, ти раптом починаєш відчувати себе найкрасивішою людиною у світі.»

Ніколь Кідман

На долю акторки випало дуже багато труднощів.  Вона довго не могла завагітніти та навіть лікувалась від безпліддя. Нелегке розлучення з актором Томом Крузом, після якого в неї відібрали прийомних дітей не зламали її. Але лікування все ж таки допомогло і вона змогла народити свою першу дитину у 41 рік. Дівчинці дали ім’я Санді у 2008 році.

На цьому акторка не зупинилась, зі своїм другим чоловіком австралійським співаком Кітом Урбаном вона прийняла рішення скористатися послугами сурогатної матері. Завдяки чому на світ з’явилась друга донечка Ніколь, яку назвали – Фейс.

«У кожного бувають часи, коли хочеться згорнутися калачиком і нічого не робити. Але одного разу в кімнату зайде шестирічна дитина і запитає, де його сніданок. »

 

Вікторія Бекхем

У минулому співачка та актриса зараз займається вигадуванням модного одягу. В неї є чоловік  відомий футболіст Девід Бекхем, а також чотири дитини: 3 синочка та одна донечка яка мов квіточка серед тернистих хлопчаків. Для Вікторії мода – як другий дім, хоча вона завжди казала, що сім’я для неї на першому місці, але роботу вона кидати не стане.

бэкхэм2

 

«Той факт, що я стала матір'ю чотирьох дітей, ще не означає, що мені слід махнути на себе рукою.»

бэкхэм3

 

Джессіка Альба

Красива  та успішна жінка також не менш досягла і на особистому фронті. Вона має чоловіка – продюсера Кеша Уоррена. Ця пара по праву визнається найгармонічнішою та міцною. В них двоє діточок: дівчатка- 7- ми річна  Онор Марі та 3-річна Хевен Гарнер.

За словами акторки вона хоче якомога більше діточок.

альба1

«До народження моєї першої доньки особисте життя не виходило на перший план. Тепер же все присвячено їй. »


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх