logo
dollar
euro

Сергій Каплін був серед нардепів, які штурмували Київраду через вікно

9:19 19.08.2013 eye 318
Сергій Каплін був серед нардепів, які штурмували Київраду через вікно

Опозиційних депутатів сьогодні активно не пускали до Київради, де відбулося її позачергове засідання.

Арсеній Яценюк і ще близько 20 депутатів потрапили до будівлі через вікно. Серед нардепів-штурмовиків були УДАРівці Роман Чернега, Ярослав Гінка та Скргій Каплін.

Як повідомляє їх соратниця Ірина Геращенко, "в приміщенні "народної" Київради Романа Чернегу побив Беркут. Розірвали сорочку, на руках- гематоми і синці. Його тягли, аби викинути з Київради. Кажуть, що всередині приміщення багато крові - Беркут бив депутатів і ногами. Ярослав Гінка, якому теж дісталося, але сорочка ціла, жартує, що це тому, що він у вишиванці. Її просто так не розірвеш. Все це безчинство "правоохоронців" - репетиція 2015 року".

капл
До зали засідань опозиціонери так і не потрапили. Позачергова сесія Київради тривала близько 10 хвилин. А під стінами "оплоту" столичної демократії, як повідомляє "Українська правда", на всяк випадок зібрали бюджетників, зокрема, освітян явку яких відмічали у списку. Залишається тільки дивуватися, як ті, хто має навчати наших дітей розумному, доброму й вічному, покірно дозволяють себе втягувати у таке дійство.

Нагадаємо полтавцям ще, що Партія "УДАР" та народний депутат України Сергій Каплін, який сьогодні відзначився під Київрадою, на сьогодні ж, 19 серпня, запрошували  полтавців взяти участь  в акції проти біля Полтавської міськради о 17.30.


Наверхнаверх