logo
dollar
euro

Міліцейський експерт втратив роботу через сумісництво

8:09 17.08.2013 eye 812
Міліцейський експерт втратив роботу через сумісництво

Заступник начальника науково-дослідного експертно-консультаційного центру УМВС України в області, підполковник міліції упродовж 2011-2013 років працював ще й експертом у товаристві з обмеженою відповідальністю. За роботу товариство систематично виплачувало йому гроші.  Октябрський районний суд Полтави не побачив в цьому порушень. Тож, прокуратура області звернулась до апеляційного.

Апеляційний суд Полтавської області став на сторону прокуратури. За апеляцією прокуратури рішення суду першої інстанції скасоване, а міліціонер визнаний винним за ч. 1 ст. 172-4 (порушення особою встановлених законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю) КУпАП. Йому призначене покарання у вигляді 1700 грн. штрафу та конфіскації 11 тис. грн. отриманої винагороди від роботи за сумісництвом. Крім того, міліціонер-порушник втратив роботу в правоохоронних органах.

"Адвокат обвинуваченого стверджував, що Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції" не забороняє займатися науковою діяльністю та одержувати за це винагороду. Але ж правоохоронець не займався науково-дослідними роботами, а на підставі ухвал суду, постанов слідчих виконував судові експертизи та експертні дослідження. І прокуратура довела це в суді», - наголошує перший заступник прокурора області Сергій Денисенко.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх