logo
dollar
euro

В "Ерудиті" закінчилась літня зміна

14:51 16.08.2013 eye 435
В "Ерудиті" закінчилась літня зміна

15 серпня в селі Потоки Кременчуцького району в навчально-оздоровчому комплексі "Ерудит" святкували закриття оздоровчої літньої зміни. Цього літа в закладі, створеному 2012 року при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка, відпочили 225 дітей.

На базі навчально-оздоровчого комплексу "Ерудит" працює обласна школа для обдарованих дітей. Проводяться тренувальні збори для учасників олімпіад з базових дисциплін та конкурсів-захистів Малої академії наук України, які поєднуються з повноцінним їх оздоровленням.

Навчально-оздоровчий процес в "Ерудиті" триває протягом І семестру – з вересня по грудень для учнів 10-11 класів та ІІ семестру – з лютого по травень для учнів 8-9 класів. Тривалість кожного заїзду - 10 днів. До роботи в школі залучаються провідні фахівці та науковці, викладачі вищих навчальних закладів, методисти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського, кращі вчителі загальноосвітніх навчальних закладів районів та міст області.

У літні місяці "Ерудит" працює,як дитячий заклад оздоровлення та відпочинку для обдарованих дітей, переможців олімпіад, юних дослідників Малої академії наук України, переможців та призерів Всеукраїнських, обласних, районних конкурсів різного спрямування.

Протягом 2012-2013 навчального року в комплексі "Ерудит" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка загалом навчалися та оздоровилися 1260 учнів.


Наверхнаверх