logo
dollar
euro

З 1 лютого мобільні оператори підвищують абонентну плату

19:15 19.10.2017 eye 394
З 1 лютого мобільні оператори підвищують абонентну плату

 Мобільний зв’язок з 1 лютого стане дорожче. Одні мобільні оператори вже виставили нові рахунки своїм користувачам,  інші ще планують це зробити.

Наприклад, підвищуються  ціни  деяких тарифів оператору мобільного зв’язку  МТС, які починали свою роботу у докризовий час. Абонентська плата у тарифі  "Смартфон 3G" ("Перший", "Єдиний") коштуватиме 20 грн., тариф "Смартфон 3G Плюс" – буде 25 грн. на  місяць. Для того, щоб підключити послугу "Рік без абонплат" необхідно заплатити  200 грн  на місяць. Дзвінки на номери інших операторів будуть 50 коп .

 

"Зміни пов'язані з тим, що збільшилася собівартість послуг. Девальвація гривні (а обладнання ми купуємо за валюту), підвищення зборів за використання радіочастот, плати за електроенергію та ін. - Все це веде до збільшення наших витрат", - про це розповіла Вікторія Рубан. При цьому тарифи безпосередньо Vodafone не міняються.

У прес-службі мобільного оператора зв’язку  "Київстар" повідомили, що через деякий час представлять нові ціни для тарифів, які були створені на початку 2014 року. Кількість таких тарифів 15. Ціни будуть змінювати опираючись на курс державної валюти, на обладнання та послуги які компанії приходиться покупати за кордоном.

"З 1 лютого в цих тарифах незначно збільшена абонплата (на 0,17 грн - 3 грн на день залежно від обсягу безкоштовних послуг). Ці зміни дозволять зберегти обсяги нетарифікованих послуг, які отримують клієнти, і високу якість сервісу. За бажанням, абоненти можуть змінити свій архівний тарифний план на будь-який з нової контрактної лінійки ", - розповіла Ірина Леличенко спеціаліст компанії «Київстар»

 

Чи буде проходити  підвищення тарифів і надалі, поки не відомо. Все залежить від курсу гривні. Якщо і надалі національна валюта буде знецінюватись, то ціни на мобільний зв’язок будуть підвищуватись.


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх