logo
dollar
euro

Арештований комсомольський "гастролер", який минулими вихідними грабував жінок у Полтаві

15:59 15.12.2019 eye 344
Арештований комсомольський "гастролер", який минулими вихідними грабував жінок у Полтаві

Серед білого дня минулими вихідними зловмисник грабував жінок на території Київського району Полтави. В обідню пору з різницею менше як у годину напав на двох жінок та забрав у них золоті прикраси.

Одній із полтавок вдалося розгледіти та запам’ятати обличчя злочинця. Він напав на неї в під’їзді, де сховався заздалегідь: вдарив в живіт, а коли жінка зігнулась від болю, зірвав прикраси і почав тікати. Та не на слабку напав. Жінка схопила грабіжника за ногу і тому довелося, щоб звільнитись, повернутися обличчям до неї. Потім потерпіла впевнено упізнала злочинця на фото, яке їй показали оперативники. За словесним описом нападник дуже був схожий на хлопця, якого вже затримували у Полтаві за правопорушення. Зазначимо, що жінка, на яку напав злочинець, на кулька хвилин саме збиралась піднятись в квартиру з двору, де гуляла з 10-місячним та 13-річним синами. І нападник не міг не бачити цього і не знати, що піднімає руку не просто на жінку, а на матір.

Отже, підозри у грабунках впали на 26-річного мешканця Комсомольська, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння пограбування. Затримали зловмисника у його рідному місті.

Як повідомив перший заступник начальника Київського райвідділу майор міліції Олександр Гавриленко, під час досудового розслідування встановлено, що комсомольчанин причетний ще до одного пограбування жінки, яке сталось наприкінці липня. Свого кривдника потерпіла полтавка також впізнала на фотографії і згодом підтвердила свої свідчення під час проведення впізнання.

Грабіжника за рішенням суду арештовано.  Відповідно до українського законодавства його чекає від чотирьох до шести років позбавлення волі , повідомляє Київський РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх