logo
dollar
euro

13 серпня на Освітянській вулиці сталося вбивство через гроші

11:36 16.08.2013 eye 377
13 серпня на Освітянській вулиці сталося вбивство через гроші

На щастя, злочини із використанням вогнепальної зброї у Полтаві є ще явищем неординарним.

І дуже важливо для громади, що воно не залишилось нерозкритим.

44-річний полтавець 13 серпня стріляв у свого 32-річного товариша і вбив його, поціливши у спину. Сталося це близько 19.00. Молодший вимагав у старшого, з яким пов’язувало багаторічне приятелювання, 10 000 доларів США. Той , начебто, був винен йому ці гроші. І, як аргумент, використав травматичний пістолет: вистрелив боржнику в ногу. Останній забіг в дім, схопив рушницю і вистрелив вимагачу в спину. 44-річний чоловік, який став вбивцею заявляє, що грошей не брав. Він втік і добу переховувався десь у лісі в Полтавському районі. Потім вирішив здатися.

вбивця3
Як повідомляють правоохоронці, загиблий ніде не працював, раніше був засуджений за розбійний напад, неодноразово потрапляв в поле зору міліції.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Полтавського міського управління міліції Геннадій Бендрик зазначає, що вбивство в Полтаві 13-го серпня можна вважати розкритим. Підозрюваний повністю визнав свою вину та дає свідчення слідчим. За скоєне чоловіка, який скоїв злочин, може бути призбавлено волі  до 15 років.  Наразі слідство встановлює всі обставини даного кримінального правопорушення, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх