logo
dollar
euro

Українці мають повне право вимагати європейську якість послуг - експерт

14:42 28.01.2016 eye 156
Українці мають повне право вимагати європейську якість послуг - експерт

Оскільки населення України вимушене платити за комунальні послуги за «європейськими» тарифами, то воно повинне вимагати від постачальників і відповідної якості послуг.

 Таку думку висловив аналітик громадської організації «Публічний аудит» Тарас Галайда на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.

За його словами, якість комунальних послуг в Україні дуже низьке: гаряча вода біжить з крана ледве теплою, як і батареї взимку. Однак населення платить за тарифами, переплачуючи, таким чином, десятки мільярдів гривень щорічно.

 «Єдине, що ми можемо зробити - стати такими ж принциповими в плані якості послуг, як і європейці. Жоден європеєць не заплатить зайвий євро за неякісну комунальну послугу. Так як тарифи у нас вже європейські, то нам необхідно стати такими ж принциповими у питанні якості послуг, як і європейці », - зазначив Т. Галайда.

 Споживачам необхідно викликати представника постачальника, скласти відповідний акт і змусити його зробити перерахунок за весь період надання неякісної послуги. Далі з актом необхідно через суд домагатися відшкодування збитку, який був заподіяний його здоров'ю і матеріальному становищу. При цьому експерт запевнив, що, наприклад, представлена ним організація готова надавати підтримку всім активним громадянам.

 


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх