logo
dollar
euro

Як Тетяна Бахтєєва вкрала мільярди, домовившись з президентом

5:21 20.01.2018 eye 669
Як Тетяна Бахтєєва вкрала мільярди, домовившись з президентом

Ситуація з корупцією у нашій країні катастрофічна, про це не раз казали як європейські лідери, так і американські партнери.

Для покращення здоров’я наших громадян держава виділяє 48 млрд. гривень: з них 44 йде у місцеві бюджети, а що залишилося - на фінансування усіляких держпрограм Міністерства охорони здоров’я на закупівлю ліків та медичного обладнання.

Найбільше розкрадаються гроші на місцях, бо міністерство може керувати лише 10%.

Великий «відкат», за розмір  якого зазвичай і борються корупціонери, можна получити закуповуючи дороге медичне обладнання для Національних Академій та  провідних українських лікарень і центрів.

Змінивши лише декілька  болтів і шурупчиків, товар становиться унікальним та його ціна зростає більше ніж на 200%. Саме такий нелегальний  бізнес є найприбутковішим.

Раніше згадана Тетяна Бахтєєва є найголовнішою частиною в цьому корупційному ланцюжку. Ще до Майдана вона виносила мільярди державних коштів співпрацюючи з двома підприємцями, які і зараз  є власниками цієї  медичної монополії. Брати Фісталі, які підім’яли під себе весь медичний бізнес України.

Всі великі компанії та іноземні представництва належать саме їм, а пані Бахтєєва займається їх кришуванням.

На неї вже була заведена кримінальна справа, але після Майдану її тихо зам’яли. Що  наштовхує на думку про покриття цієї пані нашими високопоставленими політиками, такими як прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, вплив якого став набагато більше, а також президента Петра Порошенко, без відома якого нічого не відбувається в нашій країні.


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх