logo
dollar
euro

Хтось скаже полтавцям що і де в місті смердить?

10:40 16.08.2013 eye 366
Хтось скаже полтавцям що і де в місті смердить?

14 серпня до Управління Державної служби з надзвичайних ситуація Полтавської області надійшли скарги на неприємний запах від мешканців мікрорайонів Браїлки, Половки, Сади - 1, 2, Алмазний.

Цей запах тоді ідентифікували, як запах каналізаційних відходів. Про це повідомлялось на офіційному сайті як і про те, що аварійними бригадами КП "Полтававодоканал" з’ясовуються причини смороду.

Наступного дня "ароматну" тему обговорили на засіданні обласної комісії з питань техніко-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів голова комісії-заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко. Там заявили, що неприємний запах  органічного походження дає вивезений на територію Гожулівської сільської ради птахофабрикою курячий послід.

Того ж дня Борис Галушко провів термінову нараду, присвячену звільненню міста від смороду, з керівниками управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, управління ДСНС у Полтавській області, обласної санепідемстанції, екологічної та аграрної інспекцій.  Дано доручення відповідним службам  детальніше вивчити це питання та вжити відповідних заходів щодо усунення причин виникнення неприємного запаху. Хоча, як зазначено, що при замірах проб повітря перевищень допустимих показників норм відповідні служби не зафіксували.

Говорячи "відповідні служби", вірогідно, мають на увазі санепідслужбу, яка в нашій області не дуже охоче ділиться з населенням інформацією щодо безпечності середовища існування, навіть власного сайту не має. Наприклад, днем із вогнем не знайдеш інформації про стан річки в межах пляжів. Та, насправді, ніщо так не захищає владу від незадоволення населення нею, як чесне і своєчасне інформування людей про проблеми і відверте обговорення з ними  шляхів їх вирішення. Та, якщо обласна влада хоч якось інформує полтавців про боротьбу із неприємним запахом, влада міста цю проблему взагалі ігнорує. Хоча хороший господар мав би точно знати де і що в нього смердить.

З огляду ж на те, що народу не надають вичерпної й достовірної інформації, містом і Інтернет-форумами ширяться чутки ще, здається, з 5 серпня, де "гожулівський" послід  явно програє другим версіям. Тут і підпільні свинарники високопосадовців, і розриті скотомогильники, і, навіть, політична складові.


Наверхнаверх