logo
dollar
euro

Яресько зізналася, куди будуть витрачені кредити МВФ

9:25 16.01.2018 eye 157
Яресько зізналася, куди будуть витрачені кредити МВФ

Кредити Міжнародного валютного фонду та інших фінансових організацій потрібні владі України в тому числі для того, щоб за рахунок цих грошей виплатити попередні борги. Про це повідомила міністр фінансів Наталя Яресько.

"Нам необхідний достатній фінансовий ресурс від наших міжнародних партнерів, щоб повернути на ринок впевненість, відновити резерви НБУ, подбати про зовнішні борги і забезпечити подушку для продовження структурних реформ", - повідомила вона.

За словами Н.Яресько, розмір кредитних траншів від МВФ не має принципового значення, проте важливо їх своєчасне надходження. "Сама сума не настільки важлива, як те, щоб вона прийшла вчасно, і ми могли негайно відновити впевненість", - пояснила вона.

Раніше повідомлялося, що МВФ вимагає від влади України продати 25 великих держкомпаній транснаціональним корпораціям. Це є однією з умов надання чергового кредитного траншу, пояснила Н.Яресько.

Процес погашення кредиту з коштів нового кредиту, є нічим іншим, ніж повідцем, на якому тримає Україну МВФ. Нарешті, про це тепер відверто каже сама міністр фінансів України.

 

 


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх