logo
dollar
euro

У Полтаві в умовах надзвичайної конспірації діяла нарколабораторія

18:42 15.08.2013 eye 1210
У Полтаві в умовах надзвичайної конспірації діяла нарколабораторія

Троє раніше судимих мешканців Полтави організували незаконну діяльність підпільної нарколабораторії по виготовленню наркотичних засобів та утримували наркопритон для збуту та вживання виготовлених наркотиків залежним від них особам.

У процесі слідчих заходів, міліціонери встановили, що "наркоділки" діяли з чітким розподілом ролей. Організатором групи, як виявилось, була 46-річна мешканка Полтави. Жінка особисто організувала поставку наркосировини та діяльність "лабораторії", контролювала виготовлення та збут, займалася розподілом грошових коштів, отриманих від продажу наркотиків. Інші учасники – чоловіки, займалися перевезенням, виготовленням та збутом наркотичних засобів.

"З основною проблемою, з якою зіткнулись правоохоронці у ході слідства, була конспірація зловмисників. Підозрювані досить часто міняли місця розташування свого "бізнесу", змінювали телефони та сім-карти, використовували різні транспортні засоби" - говорить начальник УБОЗ УМВС України Полтавщини Владислав Руденко.

Щоб затримати учасників групи, працівники УБОЗ провели надзвичайно копітку роботу. Під час санкціонованого обшуку у зловмисників правоохоронці вилучили наркотики, грошові кошти, телефони, ювелірні вироби, автомобілі, - інформує ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

"Нині відносно затриманих відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та збут наркотичних засобів, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб) та частиною 1 статті 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщень з цією метою).

Наразі учасники групи знаходься під вартою. Законодавець передбачив покарання за вчинення даних кримінальних правопорушень у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна" - додав Владислав Григорович.


Наверхнаверх