logo
dollar
euro

Визначена дата, коли Яценюк звітуватиме перед Радою

11:32 27.01.2016 eye 126
Визначена дата, коли Яценюк звітуватиме перед Радою

Лідери трьох фракцій домовилися, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повинен відзвітувати 5 лютого. Про це повідомив лідер радикальної партії Олег Ляшко.

Вчора спікер Верховної Ради Володимир Гройсман на нараді оголосив про рішення фракцій, згідно якого Арсеній Яценюк повинен відзвітувати у парламенті щодо роботи Кабміну.

Зі слів О. Ляшка, законодавство передбачає подання письмового звіту, його обговорення у парламенті і звіт прем'єр-міністра Яценюка в сесійній залі. «Сьогодні голова Верховної Ради Гройсман звернеться до прем'єр-міністра з пропозицією виконати вимогу закону. Я думаю, що жодних проблем з цим не буде, тому що лідер фракції Народного фронту теж визнав необхідність цього звіту», — сказав Ляшко.

Радикал уточнив, що до кінця тижня письмовий звіт повинен потрапити до парламенту. Наступний тиждень, як домовилися лідери фракцій, буде пленарним. «І орієнтовно 5 лютого, наступної п’ятниці , запланований звіт уряду у Верховній Раді», — зазначив він.

Ляшко підкреслив, що результатом такого звіту можуть бути або резолюція про недовіру уряду, якщо вона набере 226 голосів, і формування нового Кабінету міністрів або заміна деяких. «Участь в обговоренні кандидатур ми не беремо, але чули прізвища Ковальчука на першого віце-прем'єра і Рябікіна — на міністра транспорту», — додав Ляшко.


Автор: Анна Николаева
Наверхнаверх