logo
dollar
euro

На Полтавщині ще далеко до впровадження електронної реєстрації в дитсадки, а Вілкул наполягає, щоб кожен садок України мав свій сайт

12:11 15.08.2013 eye 466
На Полтавщині ще далеко до впровадження електронної реєстрації в дитсадки, а Вілкул наполягає, щоб кожен садок України мав свій сайт

Віце-прем’єр поставив таке завдання регіонам  сьогодні, 15 серпня, під час селекторної наради з керівниками регіонів, повідомляє прес-служба посадовця. На  Дніпропетровщині  та у Києві 100% дитсадків мають свої сайти. У Одеській області - 84%, у Харківській області - 82% , у Чернівецькій ― 75%.

Пан Вілкул мав на увазі сайти з 3D-екскурсією закладом і детальною інформацією щодо послуг, кількості місць та програм навчання. Він також зазначив, що, Уряд впроваджує Єдину електронну базу реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади і вона має діяти у кожному регіоні. Такий сервіс впроваджено в 4 регіонах.

У Полтавській області нині працюють 606 дошкільних навчальних закладів. Ще 16 нових планують відкрити у цьому році. У вересні – у Чутівському , у жовтні – у Великобагачанському, у листопаді ще три ДНЗ запрацюють у Новосанжарському та Хорольському районах. На останній місяць року запланували відкриття садочків у Великобагачанському, Кобеляцькому, Новосанжарському, Семенівському та Чутівському районах. Також до Дня міста (23 вересня) запрацюють 4 оновлених дитсадки у Полтаві.

На Полтавщині 101 дитячий навчальний заклад зареєструє через Інтернет. Про це повідомив  вчора на селекторній нараді директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації  В.Мирошниченко. Це стало можливим завдяки реалізації обласного інформаційно-освітнього проекту «Електронний дошкільний навчальний заклад». Вже з 1 січня 2014 р. ДНЗ області в усіх районах повинні на 100% перейти на електронну реєстрацію дітей для подальшого їх влаштування, пообіцяв посадовець.


Наверхнаверх