logo
dollar
euro

На обрії відставка: Яценюка змусили звітувати перед депутатами

16:04 26.01.2016 eye 93
На обрії відставка: Яценюка змусили звітувати перед депутатами

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк представить перед Верховною Радою звіт про роботу Кабінету Міністрів. Про це було домовлено під час наради з представниками парламентських фракцій.

Нагадаємо, представники основних політичних сил підняли питання якості роботи Кабміну та Прем’єр-міністра зокрема. Велися навіть розмови щодо негайної відставки Арсенія Яценюка, але потім вирішили наразі обмежитися перевіркою роботи міністрів.

Згідно законодавства, Кабінет Міністрів не можна відправляти у відставку протягом року з моменту його затвердження. Але якраз зараз цей строк добігає свого кінця.

На тлі кризи у Кабміні активно почали робити заяви і заслуговувати увагу аудиторії лідери фракцій і політичних партій, які розраховують потрапити до владних крісел у разі зміни міністерського складу. Свою думку щодо того, як працювати ефективніше, виказали і Юлія Тимошенко, і Юрій Луценко, і Олег Ляшко, а також інші – одним словом усе ті ж обличчя, які неодноразово продемонстрували суспільству свої «здібності» щодо управління країною.


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх