logo
dollar
euro

У Полтавському техуніверситеті підвищуватимуть кваліфікацію управлінців-комунальників

10:56 15.08.2013 eye 285
У Полтавському техуніверситеті підвищуватимуть кваліфікацію управлінців-комунальників

Мінрегіон підписав угоду про співпрацю з Полтавським національним технічним університетом ім.Ю.Кондратюка про створення необхідних умов для організації підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері управління житловим фондом. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Це вже дев’ята  подібна підписана цьогоріч угода Міністерства з вищими навчальними закладами України. Виші зараз не готують спеціалістів з управління житловим фондом, які необхідні для забезпечення належного функціонування об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). А кількість таких об’єднань щороку зростає. Тому Мінрегіон розробив відповідні навчальні програми, за якими вищі навчальні заклади проводитимуть підготовку фахівців.

Мінрегіон планує  виступити державним замовником на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів для державних потреб у 2014 році. Зокрема, планується підготувати 300 магістрів  за заочною формою навчання та підвищити кваліфікацію 6000 тис. осіб.


Наверхнаверх