logo
dollar
euro

Переможці учнівських олімпіад минулого навчального року заробили 465 тисяч гривень

10:24 15.08.2013 eye 445
Переможці учнівських олімпіад минулого навчального року заробили 465 тисяч гривень

В ОКІА "Новини Полтавщини" відбулась прес-конференція за участю заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Коваля та керівників освітніх закладів, на якій говорили про створення умов для розвитку обдарованих дітей області, про діяльність навчально-оздоровчого комплексу "Ерудит" Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка.

Цікавою інформацією поділився з журналістами ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського Віталій Зелюк. Він розповів, що у Полтавській області за перемоги у всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах можна заробити грошові винагороди.  Це передбачили "Комплексною програмою розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011–2015 роки", яку прийняли на сесії облради.

Минулого навчального року для відзначення розумників було виділено 465 тис. грн. Це вдвічі більше, ніж у 2011-12 навчальному році, коли виділили 223 тис. грн. Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012–2013 навчального року отримали грошові нагороди, які  розподіляились так: за диплом І ступеня винагорода становила  400 грн, диплом ІІ ступеня – 300 грн, диплом ІІІ ступеня – 200 грн.  По 400 грн отримали й 130 вчителів та науковців області, які підготували учнів-переможців. За інформацією пана Зелюка, практику заохочень обдарованих дітей продовжать і цьогоріч , виділивши на це ще більше грошей.

На прес-конференції йшлося і про те, що саме завдяки Комплексній програмі розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011–2015 роки створений навчально-оздоровчий комплекс "Ерудит" при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка, робота якого забезпечує належний розвиток обдарованих дітей.


Наверхнаверх