logo
dollar
euro

"Воля народу" критикує главу "Укргазвидобування" за високу зарплату

17:38 25.01.2016 eye 557
"Воля народу" критикує главу "Укргазвидобування" за високу зарплату

Голова депутатської групи "Воля Народу" Ярослав Москаленко накинувся з критикою на главу ПАТ "Укргазвидобування" Олега Прохоренко через його високу заробітну платню.

 "30 грудня, під Новий рік, голові " Укргазвидобування " встановили оклад у розмірі 398 тис. грн. Крім того, згідно з колективним договором, щомісячна премія - 75%, надбавка за інтенсивність роботи - 50%, надбавка за роботу з секретними документами - 15 %. Разом виходить 955,32 тис. грн. на місяць.

Для порівняння, у президента в 2016 році – 11 тис. грн.  «Скажіть мені: у той час як втричі піднялася ціна газу для населення, на п'яту частину впав видобуток – за які заслуги керівник "Укргазвидобування" буде отримувати таку зарплату?», – поставив він питання на погоджувальній раді в парламенті в понеділок.

 Як повідомлялося, попередній глава "Укргазидобування" Сергій Костюк звинувачується прокуратурою в нанесенні крупного збитку держпідприємству, шляхом продажу без конкурсу, скрапленого газу на користь мережі АЗС WOG (на той момент підконтрольний нині покійному лідеру "Волі Народу" Ігорю Єремєєву).

 


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх