logo
dollar
euro

Арешт колишнього заступника директора Житомирського бронетанкового заводу

14:12 25.01.2016 eye 344
Арешт колишнього заступника директора Житомирського бронетанкового заводу

Суд міста Львова встановив колишньому екс-заступнику підприємства "Житомирський бронетанковий завод", наступний запобіжний захід: ув'язнення під вартою строком на 60 діб з правом звільнення під заставу, сума якої – 30 млн. грн.

За наявними даними, затримані підозрюються у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 ч. 5 кримінального кодексу України.

Затриманий підозрюється у привласненні великої грошової суми в розмірі 23 млн. грн., перевищенні своїх службових повноважень і розкраданні державних коштів за участю керівника одного з приватних підприємств.

Кошти, які привласнив собі екс-заступник директора  Житомирського бронетанкового заводу, виділялися країною на відновлення та ремонт постраждалої, в результаті АТО, техніки. Після ремонту реабілітована техніка повинна була вирушати назад, на лінію фронту, для виконання бойових завдань.

Висунута міра, а саме ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади, або займатися певного рода діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх