logo
dollar
euro

Комісія Ради Європи розпочала роботу в Криму

14:42 23.10.2017 eye 189
Комісія Ради Європи розпочала роботу в Криму

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд оголосила про те, що спеціальна місія Ради Європи розпочинає свою роботу в Криму.

Керівником місії призначили швейцарського дипломата Жерара Штудман. У Раді Європи додали, що посол Штудман буде працювати у зв'язці з трьома членами Секретаріату Ради Європи. "Виконання місії в Криму починається сьогодні, а після закінчення делегація підготує доповідь і рекомендації, які будуть представлені Генеральному секретарю наприкінці березня", - зазначили в РЄ.

На даний момент невідомо, чи був узгоджений візит з владою України. Зазвичай апарат генсека відзначає це в заявах про подібні візити; в даному випадку така згадка відсутня.

"Я прийняв рішення направити делегацію в Криму сьогодні, щоб оцінити ситуацію з дотриманням прав людини на півострові. Більш 2,5 млн. громадян живе в Криму і всі вони знаходяться під дією Європейської конвенції з прав людини і повинні бути в змозі отримати з цього вигоду. ", - сказав норвезький політичний діяч Ягланд.

Місія проводитиме соціальні завдання і ніяк не стосуватиметься питань територіальної приналежності.

На думку Ягланда, візит офіційної делегації РЄ, надасть можливість отримати ясну і вичерпну інформацію про стан справ, стосовно прав людини у Криму.

 

 


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх