logo
dollar
euro

В адміністрації президента відреагували на критику Вакарчука

1:16 18.10.2017 eye 4243
В адміністрації президента відреагували на критику Вакарчука

Адміністрація президента України відреагувала на критику рок-співака Святослава Вакарчука.

Як раніше повідомляла раніше Полтава Сьогодні, рок-співак Святослав Вакарчук на церемонії вручення ордена Свободи розкритикував президента та владу вцілому.
Сьогодні радник президента Олег Медведєв розказав, що музикант був запрошений спеціально, і всі, а також президент знали, що він буде казати. Також він зазначив, що це і є одне з тих змін, які не хоче помічати Святослав. Про це він написав на свій сторінці у Facebook

Але на цю заяву Медведєва відреагувала відомий український продюсер Олена Мозгова. Її дуже обурила те, що радник вважає дану ситуацію наслідком справжніх змін, і що її потрібно помічати, як щось важливе.
"Це пан Медведєв справді вважає зміною, яку варто помічати? Знаючи настрій Вакарчука, президент все-таки запросив його на зустріч ... Ось це зародок змін, це ж саме те, чого чекають мільйони українців, саме таких змін ... Ось це відповідь ... ",

"Він запитав про те, що ми з вами обговорюємо кожен день. Це дійсно те, що нас хвилює. І він використовував зустріч з президентом, щоб поставити ці запитання. Я бачу в цьому нормальну людську і громадянську позицію. І потрібно зауважити, що багато хто ці питання поставили б в не такій толерантній формі, як Вакарчук. І також були б праві" - резюмувала продюсер.

Відповідь вона написала на своїй сторінці у Facebook. 


Автор: Ірина Шведова
Наверхнаверх