logo
dollar
euro

"Радикальна партія" не має наміру голосувати за зміни до Конституції у другому читанні

9:53 25.01.2016 eye 151
"Радикальна партія" не має наміру голосувати за зміни до Конституції у другому читанні

Фракція "Радикальної партії" як і раніше не має наміру голосувати за зміни до Конституції в частині децентралізації у другому читанні.

Більше того: радикали готові використовувати будь-які методи, включаючи блокування трибуни, у випадку, якщо у Банкової виникне спокуса примусити депутатів до голосування за допомогою різних непарламентських методів.

"Це питання потрібно розділити на дві частини. Перша, децентралізація. У нас тут є зауваження, так як Президент хоче перетягнути на себе трохи більше важелів впливу, незважаючи на те, що публічно розповідає про те, що влада передається на місця. Насправді , все по-іншому. Але більш складною проблемою є якраз друга - статус Донбасу. Радує, що Президент відмовився від ідеї спочатку провести там вибори, а потім ставити питання про відновлення нашого контролю за кордоном. Крім того, він вперше за час свого президентства сказав, що за стіл переговорів повинні сісти не Кучма з Плотницьким, а учасники Будапештського договору.

Якщо ми вважатимемо, що щось іде, не так – будемо готові використовувати будь-які методи, щоб цьому запобігти. Наприклад, заблокуємо трибуну. Будемо робити все, щоб не допустити фальсифікацій ", - зазначив Чижмарь.

Подання народних депутатів до Конституційного суду Чижмарь називає затягуванням процесу.

Варто згадати, що раніше Президент України Петро Порошенко висловив переконання в тому, що парламент підтримає зміни до Конституції з питання децентралізації до кінця 2016 року. "У мене немає ніяких сумнівів, що у нас є ці 300 голосів", - сказав Президент.


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх