logo
dollar
euro

Військові стріляли у цивільних біля залізничного переїзду на Херсонщині

9:43 25.01.2016 eye 944
Військові стріляли у цивільних біля залізничного переїзду на Херсонщині

Люди у військовій формі з автоматами напереваги стріляли у цивільних на Херсонщині.

25 січня вночі біля села Раденськ, Цюрупинського району Херсонщини, невідомі люди у військовій формі з автоматами, обстріляли цивільних.
Про це повідомляє місцеве видання «Херсон»  з посиланням на місцеву поліцію.

Як стало відомо молодший сержант ДСНС Андрій Горощенко повертався з роботи, та на залізничному переїзді в нього зламалася автівка. На допомогу він викликав свого друга який знаходився неподалік. Коли той приїхав, хлопець пересів до машини друга аби зігрітись. В цей момент до них під’їхав білий мікроавтобус, з нього вискочили люди у військовій формі зі зброєю.

Наказали хлопцям вийти з машини та підняти руки, зі слів потерпілих від військових дуже тхнуло алкоголем, та на діалог вони не йшли. Після цього їм наказали бігти в бік лісопосадки. Зі слів Андрія один з них вистрелив їм в спину три рази, але жодного разу не попав.

Коли хлопці добігли до лісопосадки, вони почули автоматну чергу. Повернувшись до своїх автівок, чоловіки побачили, що транспортні засоби стали нагадувати сито, бо були усі пробиті кулями.

Зараз на місці працює поліція, правоохоронці підозрюють, що це є військові ЗСУ з підрозділів, що дислокуються на колишньому полігоні, переданому у володіння національному природному парку «Олешківські піски», і самовільно зайнятому військовими з дозволу Міноборони України.


Автор: Ірина Шведова
Наверхнаверх