logo
dollar
euro

Лауреат конкурсу "Голос країни-3" зустрівся з вихованцями Кременчуцької виховної колонії

14:45 14.08.2013 eye 372
Лауреат конкурсу "Голос країни-3" зустрівся з вихованцями Кременчуцької виховної колонії

На сцені стрункий худорлявий хлопчина розповідає про своє, той час нелегке дитинство, читає вірші, співає дійсно «оксамитовим» голосом, а із залу двісті пар очей, на  виголених  головах, невідривно вдивляються з цікавістю, з недовірою, з заздрістю в майже свого однолітка.

Так, 13 серпня в Кременчуцькій виховній колонії ДПтС України в Полтавській області відбулася творча зустріч лауреата Всеукраїнського телевізійного конкурсу "Голос країни-3" Дмитра Бабака з персоналом та вихованцями установи.

Захід було організовано в рамках співпраці ДПтС України з Українською Греко-Католицькою церквою та за підтримки  членів Української міжнародної християнської місії "Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі". Представниками місії, священиками: ієреєм Костянтином Пантелеєм та ієромонахом Андрієм Зелінським були проведені  духовно-просвітницькі бесіди з неповнолітніми засудженими. Після закінчення заходу гості ознайомилися умовами життя вихованців в установі, - повідомляє Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх