logo
dollar
euro

Кременчуцького підприємця "переконали", що трудові договори з неповнолітніми треба укладати письмово

12:51 14.08.2013 eye 309
Кременчуцького підприємця "переконали", що трудові договори з неповнолітніми треба укладати письмово

Відповідно до ст. 24 Кодексу законів про працю України трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. При укладенні трудового договору з неповнолітніми додержання письмової форми є обов’язковим. Про це нагадують обласна та кременчуцька прокуратури. Останній нещодавно довелося захищати у суді трудові права неповнолітньої дівчини.

Наприкінці минулого року до прокуратури Кременчука звернулась мати дівчини, яка поскаржилась, що дочка, тоді ще неповнолітня, упродовж двох місяців кожного дня з одинадцятої години ранку до першої-другої години ночі працювала офіціанткою в одному з кременчуцьких барів. Власник закладу трудового договору з найманою працівницею не укладав, обмежившись усною домовленістю.

Після проведеної перевірки за даним фактом прокуратура  вже цього року звернулася до Автозаводського районного суду Кременчука з позовною заявою до підприємця в інтересах неповнолітньої. Суд задовольнив позов прокуратури і зобов’язав приватного підприємця внести в трудову книжку дівчини записи про прийом та звільнення її з роботи.
 
Підприємець оскаржив рішення районного суду у Апеляційному суді області. Однак, Апеляційний суд погодився з позицією прокуратури, відхиливши апеляцію позивача, розповів прокурор відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Андрій Лимар.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх