logo
dollar
euro

Кінця "газової війни" на Полтавщині ще не видно

10:55 14.08.2013 eye 362
Кінця "газової війни" на Полтавщині ще не видно

Адміністрація ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" на офіційному сайті підприємства виклала документи, які стосуються конфлікту з НАК "Нафтогаз України", включаючи рішення господарського суду Києва від 03.07.2013 та апеляційну скаргу газовиків.

Як вже повідомлялось раніше, позов НАК "Нафтогаз України" в питанні цінових розбіжностей вирішений на користь підприємства "Полтаватеплоенерго". Дата розгляду позову газовиків в апеляційній інстанції поки що залишається невизначеною. Тобто назвати хоч приблизно дату, коли в оселях полтавців знову буде гаряча вода, поки що неможливо.

Адміністрація "Полтаватеплоенерго" наполягає на тому, що розбіжності полягають у неприйнятності введення у у Договір купівлі-продажу природного газу для виробництва теплової енергії на потреби населення  вимоги здійснювати закупівлю частини природного газу, що покриває втрати теплової енергії при її транспортуванні кінцевому споживачеві, за ціною 4 661,74 грн за 1 000 куб м, проти затвердженої Постановою НКРЕ №813 від 13.07.2010 р. - 1 309,20 грн за 1 000 куб м. І зауважує, що згода на такі дискримінаційні умови НАК "Нафтогаз України" неминуче призведе до підвищення тарифу на послуги теплопостачання для населення більш ніж на третину.

Теплопостачальнки також звинуватили ПАТ "Полтавагаз" у відсутності конструктивізму, перекручуванні факті та намаганні нав’язати "свої компроміси", вдаючись при цьому до публічних безпідставних та надуманих звинувачень.

Зі свого боку, "Полтаватеплоенерго" обіцяє докладати максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення гарячого водопостачання до домівок всіх мешканців обласного центру. Наприкінці минулого тижня вже вдалося відновити газопостачання ще однієї з котелень підприємства, що забезпечує гарячою водою оселі понад 9 тис. полтавців. Але, на жаль, ще значна частина міста залишається без гарячої води…

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх