logo
dollar
euro

Полтавські дефлімпійці здобули для України 11 медалей

7:14 14.08.2013 eye 305
Полтавські дефлімпійці здобули для України 11 медалей

На ХХІІ Дефлімпійських іграх у болгарській Софії, де змагалися спортсмени з вадами слуху, наші земляки вибороли 11 медалей: 1 золоту, 4 срібні та 6 бронзових.

Каратистка Інна Мажара принесла в скарбничку збірної золоту та бронзову нагороди. Радіон Причина, Олександр Верещака та Ігор Хазяїнов здобули срібло у змаганнях з футболу. Срібним призером з настільного тенісу став Геннадій Закладний. Легкоатлет Олег Білокінь, каратисти Максим Беленюк та Олександр Кальник  вибороли бронзу. Загалом, українська команда на цих іграх "взяла" 88 медалей, з яких  21 золота, 30 срібних та 37 бронзових.

Учора полтавських переможців  урочисто привітали і вручили грошові премії заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко та начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Ігор Петраш.

Валерій Пархоменко відзначив також тренерів, які готували спортсменів до переможних стартів: Миколу Закладного – тренера з настільного тенісу, Миколу Богодистого – з карате, Олександра Верещака – з футбол.


Наверхнаверх