logo
dollar
euro

"Укравтодор" передасть 117 тисяч кілометрів доріг місцевим адміністраціям

18:04 13.08.2013 eye 438
"Укравтодор" передасть 117 тисяч кілометрів доріг місцевим адміністраціям

"Автомобільні дороги місцевого значення, а таких у нас 117 тисяч кілометрів, переходять до сфери управління облдержадміністрацій з 1 січня 2014 року. Цей принцип передбачає збільшення прав, повноважень і відповідальності місцевої влади за управління активами, в тому числі - місцевими дорогами", - про це нещодавно на брифінгу заявив голова "Укравтодору" Євген Прусенко.

За його словами, дороги будуть передані до сфери управління облдержадміністрацій разом із фінансовими ресурсами, які є на сьогодні в "Укравтодора", і з відповідними виробничими підрозділами. Для цього, зокрема, планується реорганізувати ДАТ "Автомобільні дороги України", котре виконує ремонти доріг, в окремі акціонерні компанії, управління майном яких буде передане облдержадміністраціям.

За "Укравтодором" залишається функція моніторингу стану доріг, і місцевого значення в тому числі, функція технічного регулювання (нормативи та рекомендації). При цьому, будівництво нових доріг місцевого значення залишиться у сфері управління Міністерства інфраструктури і "Укравтодору".


Наверхнаверх