logo
dollar
euro

Цього року на Полтавщині житло будують повільніші, ніж минулого

12:12 13.08.2013 eye 276
Цього року на Полтавщині житло будують повільніші, ніж минулого

На Полтавщині з початку січня до кінця червня 2013 року прийнятого в експлуатацію житло загальною площею 59,2 тис. кв. метрів, що становить 88,1% від минулорічних показників.  

Про це сьогодні, 13 серпня, йшлося облдержадміністрації на нараді в з питань виконання прогнозних показників будівництва житла та реалізації житлових програм на території області. Щоб не допустити спаду  житлового будівництва, обговорили стан готовності кожного об’єкта і шляхи вирішення проблем, що виникають.

На нараді, яка відбувалась під головуванням  першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка, розглянули також стан реалізації житлових програм  в регіоні. Наразі між позичальниками та банківськими установами підписані 23 кредитні угоди за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів, 8 угод – за програмою будівництва доступного житла за державною підтримкою 30% та 14 кредитних угод – за програмою молодіжного житлового будівництва. Йшлося про необхідність активніше інформувати мешканців Полтавщини щодо перспективи покращення житлових умов через участь у регіональних житлових програмах.


Наверхнаверх