logo
dollar
euro

Уряд схвалив суттєве підвищення зарплат військовим

14:54 20.01.2016 eye 395
Уряд схвалив суттєве підвищення зарплат військовим

Мета Міноборони - залучити до служби в ЗСУ професійних військових

 Зарплати військових в Україні цього року, вперше в історії незалежності, перевищать середню зарплатню по країні. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак на засіданні українського уряду, передає кореспондент Politeka.

 «Наша мета максимально залучити до служби в збройних силах України професійних військових, які мають досвід участі в бойових діях. Підвищення грошового забезпечення дозволить нам залучити до служби за контрактом військових дефіцитних спеціальностей і дасть нам можливість заощадити на їх підготовці », - сказав міністр.

 Так, зарплата стрілка з 2340 грн зросте до 7 тис. грн. Командир відділення буде отримувати 8 тис. грн, командир взводу - 9,5 тис. грн, повідомив Полторак.

 Нагадаємо: 11 січня президент України Петро Порошенко заявив, що зарплати українських військових зростуть у два рази вже в цьому місяці.

 Раніше спікер Міністерства оборони Олексій Чорнобай пообіцяв, що в 2016 році заробітна плата рядових військових, які служать у Збройних силах України за контрактом, складе не менше 7 тис. грн. Він зазначив, що підняти зарплати військовослужбовцям-контрактникам дозволить збільшення ресурсу міністерства на 16% порівняно з минулим роком - до 55,5 млрд грн, що передбачається державним бюджетом на 2016 рік.

 Одного разу президент вже розповідав, про тисячу гривень на день для бійця АТО і про страхування життя на один мільйон гривень. З того часу пройшло 6 мобілізацій, а виконання обіцянок усе не виконується.

 

 

 

 

 

 


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх