logo
dollar
euro

МОЗ стверджує, що епідемії немає, і не може визначитися з 46-ма померлими

6:41 19.01.2016 eye 416
МОЗ стверджує, що епідемії немає, і не може визначитися з 46-ма померлими

Міністерство охорони здоров’я надає суперечливі дані щодо ситуації з епідемією грипу, яка розігралася в Україні. Вчора заступник Міністра охорони здоров’я Роман Василишин офіційно заявляв про 46 померлих від грипу в Україні, сьогодні ж прес-служба МОЗ стверджує, що дані щодо цих осіб ще не підтверджені.

У відомстві наголошують, що матеріал від цих хворих ще має пройти перевірку в «Українському центрі з контролю і моніторингу здоров’я». Мінздрав також підкреслює, що померлі невчасно звернулися за медичною допомогою, не були щеплені проти грипу і займалися самолікуванням.

Станом на вчорашній день Роман Василишин повідомляв, що захворюваність в Україні складає 32 людини на 10 тис. населення, підкреслюючи, що епідемічний поріг складає 58 осіб на 10 тис. населення. Тому МОЗ вважає, що епідемії в Україні ще немає.

Насправді повідомлень про хворих та померлих від грипу надходить з регіонів набагато більше, і це тільки ті випадки, про які стало відомо ЗМІ. Очевидно, що епідемія в Україні з кожним набирає обертів, тому від влади необхідні рішучі і своєчасні кроки у боротьбі з грипом, який загрожує здоров’ю наших людей. Наразі, виходить, що тактика МОЗ — стверджувати, що епідемії немає і тягнути з підтвердженням смертей.


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх