logo
dollar
euro

Призначений "народним" артист Олег Гаврилюк заспівав у Кременчуцькій виховній колонії, а потім попрямував у Качанівську жіночу

12:19 12.08.2013 eye 804
Призначений "народним" артист Олег Гаврилюк заспівав у Кременчуцькій виховній колонії, а потім попрямував у Качанівську жіночу

У Кременчуцькій виховній колонії у суботу, 10 серпня виступив народний артист України Олег Гаврилюк.

З благодійним туром "Від серця до серця" до установи завітав  народний артист України, композитор, поет, автор-виконавець шансону та лірики Олег Гаврилюк зі своїми дітьми – Даяною та Аскольдом. Концерт відбувся за сприяння Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенанта внутрішньої служби Олександра Лісіцкова. Протягом десяти років співаком здійснювався пошук меценатів і даний концертний тур став можливий завдяки підтримці саме Державної пенітенціарної служби України. Про це повідомляє прес-служба управління в Полтавській області.  А в неділю Гаврилюк вже виступав у Качанівській колонії в Харкові , про це повідомила прес-служба Харківського управління.

Нагадаємо, цього літа президент Віктор Янукович присвоїв маловідомому широкому колу наших співвітчизників Олегу Гаврилюку звання народного артиста. Відповідне прохання главі держави підписали 13 народних депутатів від Партії регіонів. Серед, підписантів ― Ян Табачник, Сергій Тігіпко, Віталій Журавський, Нестор Шуфрич, Ельбрус Тедеєв, Вадим Колесніченко, Володимир Олійник, Таїсія Повалій, Микола Сорока, Микола Дем'янко, Тетяна Бахтеєва, Володимир Демішкан і Володимир Місик.

У той же час звання "Народний артист України" отримав головний диригент і художній керівник Національного одеського філармонічного оркестру Ерл Хобарт.

Кандидатура співака Олега Гаврилюка на звання народного артиста була висунута в обхід глави Спілки композиторів України Ігоря Щербакова. Новина про присвоєння звання Олегу Гаврилюку, який  у своїх піснях часто використовує мат і опис інтимних сцен, що межують з порнографією, викликав неприйняття у широких колах громадськості та  змусив говорити про десткридитацію системи нагород  та відзнак в Україні.

До речі, Олег Гаврилюк розповів журналістам, що лише 10 років тому увійшов у шоу-бізнес, а вже за рік, у 2004 році, з рук президента Леоніда Кучми і з подачі президента Росії Володимира Путіна отримав статус "заслужений артист України".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх