logo
dollar
euro

Наприкінці серпня у Диканці слухатимуть церковні дзвони

8:59 11.08.2013 eye 1641
Наприкінці серпня у Диканці слухатимуть церковні дзвони

У Диканьці 31 серпня і 1 вересня відбудеться Четвертий міжнародний фестиваль церковного дзвону "Диканські передзвони", який відбудеться в рамках відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Організаторами фестивалю є  Полтавська єпархія Української Православної Церкви (МП), Диканська районна державна адміністрація, Фонд відродження пам'яті Марії Башкирцевої.

Фестиваль традиційно відбудеться в два етапи. 31 серпня о 17.00 при Свято-Троїцькому храмі села Великі Будища Диканського району проходитеме перший етап. Другий і основний відбудеться 1 вересня  о 16-00 при Свято-Миколаївському храмі Диканьки.

За повідомленням офіційного сайту Полтавська єпархія УПЦ (МП), метою проведення фестивалю є відродження старовинних традицій православного дзвону, долучення підростаючого покоління до історії і неминущих цінностей Православної Церкви, формування на полтавській землі умов для відродження канонічного дзвону, створення школи дзвонарів та сприяння в улаштуванні дзвіниць у храмах Полтавської єпархії.


Наверхнаверх