logo
dollar
euro

Співробітники податкової служби України отримали хабара у розмірі 4 млн. грн

10:01 24.01.2018 eye 449
Співробітники податкової служби України отримали хабара у розмірі 4 млн. грн

У столиці за фактом вимагання та отримання хабара затримані податківці. Про це повідомляє Київська прокуратура.

У ході слідства співробітники Київської прокуратури затримали двох представників податкової служби України, які отримували незаконну  «фінансову допомогу» майже в чотири мільйони гривень. Як стало відомо злочинцями виявилися співробітники державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління ДФС. Один з правопорушників є керівником відділу Солом'янського ГУ ДФС в м. Києві.

Також було зазначено, що ці кошти були отримані податківцями від керівника підприємства за «позитивне вирішення питання» щодо бюджетного відшкодування податку на додану вартість у сумі 14 мільйонів гривень.

"Під час передачі неправомірної вигоди у сумі 3 мільйони 800 тисяч гривень затримано троє податківців. Причому, один з них здійснював опір при затриманні співробітниками правоохоронних органів, намагаючись втекти на автомобілі і створивши при цьому ряд ДТП", - відзначили в прес-службі.

Правопорушникам загрожує тюремне ув’язнення до 12 років. Зараз вирішується який запобіжний захід буде прийнятий відносно злочинців. Обвинувачення наполягає на утриманні під вартою.


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх