logo
dollar
euro

9 серпня минуло, а Капліна нема… Остапа знову понесло

11:31 10.08.2013 eye 416
9 серпня минуло, а Капліна нема… Остапа знову понесло

Нагадаємо, 9 серпня нардеп пообіцяв у Полтаві перекрити центральну вулицю, щоб домогтися відставки Олександра Мамая.

До цього УДАРівець-мажоритарник 23липня  взяв участь в акції біля головного входу в Полтавську міську раду проти підвищення плати за проїзд до 2,5 грн. , відсутності гарячої води, розкрадання коштів на ремонт доріг. Тоді він пообіцяв через 10 днів перекрити центр міста і вимагати відставки міського голови, якщо влада міста не виконає вимоги протестувальників.  Нардеп пообіцяв, що про проблеми полтавців дізнається не тільки вся Україна, а й уся Європа. Потім він переніс протест на 9 серпня, мовляв, звернулись до суду, нехай там розберуться. Про це повідомляла газета "Коло". Пообіцяв, якщо перекриття центральної вулиці  не допоможе, перекриє трасу Київ-Харків, а то й рух біля Верховної Ради…

А потім він про Полтаву забув. В Україні так багато цікавих місць і більш близьких його серцю, ніж Полтава, в якій він не народився і не живе. Наприклад, Луганщина, де, за його словами, народились його дружина і син. 2 серпня нардеп відкрив свою приймальню в Луганську. Там він зібрався взяти під свій контроль справу про побиття місцевого тележурналіста Сергія Остапенка.

9 серпня Сергій Кпалін відкрив приймальню у Миколаєві. Це вже його п’ята приймальня. Є ще в Кременчуці і у Києві. Цього ж дня він зустрівся з новим начальником УМВС у Миколаївській області Юрієм Сєдєвим, де налагоджував стосунки міліції з громадськими організаціями, наче він єдиний УДАРівець на теренах Миколаївщини. Про Полтаву цими днями Каплін жодного разу не згадав ні в соцмережах, ні у спілкуванні з представниками ЗМІ.

До речі, "Удар" зібрався у Донецьку відкривати музей обіцянок Януковича. У нас є шанс наслідувати приклад і відкрити музей обіцянок Капліна.

"У мене, як в народного депутата, увірвався терпець: жодні наші вимоги мером не виконуються і я пропоную йому все ж таки піти зі своєї посади", - сказав Каплін на мітингу у Полтаві. Цікаво, наскільки вистачить терпцю його безпосереднім виборцям - полтавцвям щодо самого Капліна?


Наверхнаверх