logo
dollar
euro

Обласна влада має рішучий намір зупинити нелегальних перевізників

9:20 09.12.2019 eye 296
Обласна влада має рішучий намір зупинити нелегальних перевізників

Про це йшлося на засіданні в облдержадміністрації  9 серпня, яку провів заступник голови Віктор Миколайович Шадчнєв.

У ній взяли участь представники УДАІ УМВС, Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, управління Укртрансінспекції в Полтавській області.

Як іде боротьба з "нелегалами", доповів начальник управління Укртрансінспекції в Полтавській області Володимир Кужіль. Він повідомив, що протягом семи місяців цього року  Управлінням спільно з Державтоінспекцією проведені 82 рейди, складені 205 документів реагування на перевізників-порушників, 7 транспортних засобів відправлені на штрафмайданчик, винесені 307 постанов про застосування фінансових санкцій та накладені штрафи на суму 426190 грн. перераховані до державного бюджету 373660 грн.. Крім того, винесено 205 приписів щодо усунення порушень, анульовані ліцензії 25-м перевізникам.

На засіданні говорили й проте, що влада робить певні кроки з легалізації маршрутів, якими здійснюються нерегулярні перевезення. Зокрема, розглядається можливість відкриття додаткових рейсів за маршрутами Полтава-Київ в режимі "експрес"  з технологічною зупинкою в Пирятині; за маршрутами Кременчук-Київ, Кременчук-Дніпропетровськ, Кременчук-Дніпропетровськ ч/з Світловодськ та інші. Крім того, нелегальних перевізників заохочують працювати в правовому полі, залучаючи до участі у конкурсах при облдержадміністрації з визначення пасажирських перевізників на внутрішньообласних маршрутах. Так, ТОВ "Зелений слон" вже легалізувало свою діяльність є й інші бажаючі.

Підсумовуючи обговорене, заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв наголосив, що обласна влада не дасть можливості працювати перевізникам, які порушують законодавство України, та створювати небезпечні умови перевезень пасажирів.


Наверхнаверх