logo
dollar
euro

Шоколадка з Путіним змусила Порошенко продати «Рошен»?

3:19 20.01.2018 eye 774
Шоколадка з Путіним змусила Порошенко продати «Рошен»?

 

Липецька філія кондитерської корпорації Roshen виставлена на продаж, загальна вартість російських активів складає приблизно 200 млн доларів. Про це стало відомо від генерального директора компанії «Рошен» В'ячеслава Москалевського.

Під час підсумкової прес-конференції Петро Порошенко заявив, що підписав договір, згідно якого він віддає свою частину в корпорації до «сліпого трасту». Це означає, що наразі від Президентакомпанія переходить в управління до власника, якому він довіряє, а вже той, на свій розсуд, буде займатися продажем. Прибуток при цьому отримає бенефіціар, тобто сам Петро Олексійович. Такі дії Порошенко пояснив складною економічною ситуацією, за якої важко одразу знайти покупця для великої корпорації.

Цікавим є той факт, що продати свої бізнеси Порошенко обіцяє українському суспільству ще з часів передвиборчих перегонів, а це вже трохи менше, ніж два роки. Цього тижня у ЗМІ «випливла» інформація щодо шоколаду з портретом Путіна, який випускає Липецька фабрика «Рошен». І через декілька днів Порошенко врешті-решт передає управління корпорацією і виставляє на продаж Липецьку філію.


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх