logo
dollar
euro

У Карлівці двоє святкували день народження: пограбували та побили 87-річну жінку

8:43 10.08.2013 eye 373
У Карлівці двоє святкували день народження: пограбували та побили 87-річну жінку

Нещодавно двоє чоловіків влізли вночі до будинку старенької, кілька разів вдарили її по голові палкою. Забрали 300 гривень, що лежали на столі, шукали ще чим поживитись, розкидали речі, але нічого цінного більше не знайшли.

Чоловіки, які напали на пенсіонерку були в масках, але одного вона впізнала. Бабуся втратила свідомість, а коли отямилась, ледь жива пішла до сусідів по допомогу. Правоохоронців Карлівського райвідділу міліції викликав її 40-річний сусід, який знайшов жінку на своєму подвір’ї близько шостої ранку.

Слідчо-оперативній групі міліції на чолі з начальником райвідділу Костянтином Лебедем знадобилося лише кілька годин, щоб знайти зловмисників. Один з них, ще нетверезий, блукав містом . Другий вже спав вдома. Обоє 21-річних мешканці Карлівки не працюють і вже мали проблеми із законом. У день, коли вони напали на стареньку вдову,  святкували день народження, а під ранок пішли на пошуки наживи. У ту ніч постраждала не одна бабуся. Зловмисники ще й влаштували пожежу в будинку колишньої дівчини одного з них.

Хлопці свою вину не заперечували. Говорили, що на злочин їх штовхнув алкоголь. Тепер карою за сподіяне може бути позбавлення волі на 7-12 років, повідомляють у ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх