logo
dollar
euro

Петиція щодо шоколадок з Путіним з’явилася на сайті Порошенка

10:15 23.01.2018 eye 1176
Петиція щодо шоколадок з Путіним з’явилася на сайті Порошенка

На сайті Президента України у розділі подання петицій з’явилася вимога пояснити випуск сувенірних шоколадок з портретом Путіна Липецькою філією фабрики «Рошен». Петиція зареєстрована від імені Євгена Юр’євича Коваленко.

Дослівно питання звучить таким чином: «Як Ви прокоментуєте, що в РФ з'явилися шоколадки корпорації «Рошен», на яких зображений президент Російської Федерації Володимир Путін? Чи не вважаєте це Ви зрадою?».

Доречі, сьогодні о 15.00 відбудеться перша у цьому році прес-конференція Президента. Було б добре, якби це питання журналісти поставили Петру Олексійовичу вже сьогодні.

Нагадаємо, на днях в українських ЗМІ з’явилася інформація, що в РФ продається шоколад з зображенням Володимира Путіна, випущений Липецьким відділенням «Рошен», яка належить Президентові України. Керівництво фабрики спростувало цю інформацію, однак наразі суспільству досі невідомо, чи дійсно повідомлення неправдиве, чи Президент знову приховує від власного народу чергові темні схеми свого прибутку. Адже багато хто з користувачів Мережі стверджує, що шоколад з логотипом «Рошен» купували та їли.

putin-roshen-2


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх