logo
dollar
euro

Сезон полювання на пернату дичину на Полтавщині розпочинається завтра

9:09 09.08.2013 eye 667
Сезон полювання на пернату дичину на Полтавщині розпочинається завтра

10 серпня в Полтавській області відкривається сезон полювання на пернату дичину 2013 року.

Нагадаємо, на останній сесії обласної ради відбувся суттєвий перерозподіл мисливських угідь. Вони були "перезакріплені"  за 45 мисливськими господарствами . До відкриття сезону на Полтавщині готуються загалом 68 мисливських господарств та громадських організацій.

08 серпня 2013 року заступник голови облдержадміністрації В.В.Замикула провів робочу нараду, на якій розглянуті питання організації  полювання  в угіддях Полтавщини, заходи безпеки тощо. Відповідним контролюючим органам регіону доручено забезпечити контроль за роботою єгерських служб, дотримання меж пропускної спроможності на відстріл дичини, щоб не допустити надмірного скорочення її чисельності, дотримання правил полювання та охорону угідь, що віднесені до природно-заповідного фонду, чи знаходяться у резерві.

УМВС України в Полтавській області нагадало, що право на полювання дають: посвідчення мисливця, контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка), а також дозвіл на носіння та зберігання зброї. Забороняється полювати без документів на право полювання, на об’єктах природно заповідного фонду та на відтворювальних ділянках, у межах населених пунктів, в угіддях не зазначених у дозволі, на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю тощо. Існує ще низка заборон, які мають знати усі мисливці та виконувати їх.

До речі, в деяких регіонах сезон полювання на пернату дичину перенесли  у зв’язку з високим рівнем пожежної небезпеки. Так  на Львівщині, Волині, Херсонщині планують розпочати його з 17 серпня.


Наверхнаверх