logo
dollar
euro

Німецька еліта проти мігрантів

11:46 16.01.2018 eye 146
Німецька еліта проти мігрантів

Рупер Нойдек, який є засновником благодійної організації Cap Anamur, запропонував владі змінити міграційну політику у зв’язку з  останніми подіями та взагалі досвідом усіх країн Євросоюзу.

Про це повідомляє німецьке видавництво Die Welt.

Організація Нойдека, заснована ще у 1979 році, за час свого існування встигла допомогти багатьом обездоленим у результаті війни людям. Серед її заслуг -  гуманітарні проекти у Чечні, Косово, Судані, Афганістані та Сомалі.

Він вважає, що інтеграція буде мати успіх тільки  у тому випадку , якщо мігрант з першого дня перебування  у Німеччині продемонструє свою готовність до асиміляції, чого зараз не відбувається. Про це він розповів у своєму інтерв’ю  видавництву «Шпігель».

Німецький благодійник запропонував владі ввести двосторонній договір, який буде підписувати влада та мігрант. Документ буде гарантувати мігрантам право використання  всього спектру допомоги, що надається Німеччиною. Але задля того, щоб взагалі отримати притулок в країні, біженцю необхідно буде як мінімум вивчати німецьку мову і залучатися до культури для якнайшвидшої асиміляції.

Але за невиконання будь-яких умов, прописаних у договорі, повинна бути передбачена депортація. Бо якщо людина свідомо не хоче приймати  нову культуру, то і робити у Німеччині їй нема чого.

Так само він рекомендує вказати певний термін, протягом котрого людина повинна звикнути до нових умов - на його думку, це 17 місяців. Після закінчення цього часу фахівці повинні провести  бесіду, щоб зрозуміти адаптувалася людина чи ні.

Рупер вважає, що такі заходи просто необхідні в даній ситуації, в іншому ж випадку німецький народ втратить свою ідентичність.

 


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх