logo
dollar
euro

Федералізація буде

20:38 20.10.2017 eye 389
Федералізація буде

Без наділення українських регіонів найширшими правами, повернення Донецька і Луганська до складу України не буде, пише портал «Експерт».

«Москві вдалося переконати західних партнерів і українське керівництво підписатися під дорожньою картою по федералізації України і погодитися з тим, що якщо цієї федералізації не відбудеться, то ані Луганськ, ані Донецьк до складу України не повернуться, - зазначає портал.  Тож тепер залишилося тільки чекати, поки настануть сприятливі умови для реалізації цих угод».

У той же час в публікації вказується і на провали російської зовнішньої політики на українському напрямку, зокрема, на те, що Москві не вдалося добитися більшого прогресу в російсько-європейських відносинах, охолоджених через українські події.

«Ще в на початку 2015 року всім стало очевидно, що:

а) санкціонний підхід у відносинах з Росією безперспективний і небезпечний

б) що позиції ЄС і Росії щодо України зближуються, - підкреслює «Експерт». - Українська влада зробила для цього зближення все можливе - зруйнувала залишки державності, відмовилася вести себе пристойно і продовжувала розкрадання країни.

Все більша кількість європейських політиків стала сприймати таку Україну як тягар, і в Москві розраховували, що таке сприйняття перейде в практичну площину. Не у вигляді, звичайно, визнання України «російської тайгою», а хоча б у вигляді відмови від санкцій та спільного тиску на українське керівництво з вимогою виконувати Мінські угоди. Однак цього не сталося - ЄС поки не готовий  до тверезого підходу. Можливо, наступного року ситуація зміниться».


Автор: Ганна Миколаєва
Наверхнаверх