logo
dollar
euro

Бойовики «Азова» і «Правого сектора» почали полювання на жителів Генічеська

20:19 22.10.2017 eye 1316
Бойовики «Азова» і «Правого сектора» почали полювання на жителів Генічеська

Учасники українського «громадянського корпусу» та батальйону «Азов» почали посилене патрулювання прикордоння в районі Генічеська «у зв'язку з посиленням сепаратистської загрози».

 Генічеськ російська влада нещодавно врятувала від замерзання за допомогою кримського газу. Однак з газом через трубу проникла зрада, точніше страва, яку слід назвати «сепаратизмом на газу», як, наприклад, кашу на молоці.

Пропаганда «Азова» лякає в соцмережі:

 «За нашими даними, сепаратисти планують провести ряд провокаційних заходів з метою дискредитації учасників блокади. Для попередження інцидентів нами прийнято рішення - проводити щоденне патрулювання з метою виявлення активних вогнищ сепаратистської діяльності та їх подальшої ліквідації».

 Ділянки патрулювання не позначені, проте жителі Генічеська вже розпізнали, що знімки борців з сепаратистами зроблені в їхньому місті. Всі городяни відразу ж потрапили під підозру. Іслямов зі своїми «активістами», підриваючи опори, залишаються поза підозрою, бо нібито вони мають намір охороняти ці об’єкти.

 Стало бути, страждати доведеться простим людям, вся провина яких полягає в тому, що вони зраділи російському газові і тепер гріються в своїх будинках. Бо справжній шанувальник революції гідности повинен, мабуть, не грітися, а перебувати у двох станах: або в перманентних скачках, або в перманентному милуванні досягненнями «майдану».


Автор: Ганна Миколаєва
Наверхнаверх