logo
dollar
euro

У Рівненській області будинок священика УПЦ закидали камінням (відео)

15:25 11.01.2016 eye 1280
У Рівненській області будинок священика УПЦ закидали камінням (відео)

Радикали проявляють агресію до священнослужителів за їх прихильність до Московському патріархату. Невідомі закидали камінням будинок протоієрея Іоанна Савчука, настоятеля храму в селі Підлужжя Рівненської області.

«Це мені попередження. Агресію у мій бік я пов'язую з подіями, що відбуваються в селі Пташине.  Оскільки родом я з Пташиного, там і прописаний, активно підтримую православних пташинців, які відстоюють право на власний храм», - каже протоієрей Іоанн Савчук.

Раніше активісти «Київського патріархату» погрожували перейти до масового захоплення церков Московського патріархату в Рівненській області. Розкольники заблокували в храмі села Пташине декількох парафіян, які зачинились всередині на знак протесту проти свавілля радикалів. На тлі відсутності води та їжі в однієї з віруючих загострилося онкологічне захворювання, пізніше її госпіталізували.

«Прихильники Української православної церкви« Київського патріархату» дуже озлоблені на всіх священнослужителів Української православної церкви через те, що ми стоїмо за православні храми», - пояснює священнослужитель.

Представники МЗС РФ і Ватикану висловлюють стурбованість численними захопленнями православних храмів, безкарністю винних у вбивствах священнослужителів, а також своєю причетністю співробітників українських органів правопорядку до цих злочинів. Російські дипломати закликали світову спільноту не залишати без уваги ситуацію на Україні.


Автор: Ганна Миколаєва
Наверхнаверх