logo
dollar
euro

Супершвидкісне виконання рішення міськвиконкому Кобеляк: сьогодні вирішили будувати пам’ятник і вже розпочали

14:33 08.08.2013 eye 509
Супершвидкісне виконання рішення міськвиконкому Кобеляк: сьогодні вирішили будувати пам’ятник і вже розпочали

Рекорди швидкості виконання рішень міськвиконкому демонструють в Кобеляках.

З ініціативою збудувати пам’ятний знак українському козацтву виступив міський голова  Олександра Ісип. Сьогодні виконавчий комітет Кобеляцької міської ради прийняв відповідне рішення. І вже сьогодні розпочаті підготовчі будівельні роботи.

На сайті міської ради повідомляється тільки, що пам’ятний знак має  увіковічнити пам’ять про подвиг українських козаків у Північній війні 1700 – 1721 років. Його збудують поблизу школи №2, районної аптеки та Храму Юрія Переможця УПЦ КП на розі вулиць Шевченка та Московською.  Ініціатива історика за освітою пана Іспа, звичайно, зрозуміла:  на Кобеляччині відбувались важливі події  під час Північної війни. Біля Переволочної капітулювала колись могутня шведська армія Карла XII. Однак, варто було б повідомити мешканцям районного центру на офіційному сайті органу місцевої влади про те, який проект затверджений, скільки коштуватиме його втілення у життя тощо.

До речі, кобеляцькі владоможці серед тих, кого вчора нещадно розкритикував прем’єр Микола Азаров за літнє підняття тарифів. Мер-регіонал Кобеляк Олександр Ісип у червні підписав рішення виконкому про встановлення нового тарифу на постачання холодної води. Таким чином, мешканцям районного центра запропонували платити 6,04 грн. за 1 м куб. води, а не 4,64 грн., як це було з 1 грудня 2011 року. Тож Кобеляки «переплюнули» за тарифами  усі обласні міста, Київ та Севастополь. На 1 липня цього року найдорожче платили у Луганську – 5,58 грн.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх