logo
dollar
euro

Липецька фабрика «Рошен» випускає шоколад із зображенням Путіна

10:52 11.01.2016 eye 4381
Липецька фабрика «Рошен» випускає шоколад із зображенням Путіна

Користувачі соцмереж б’ють на сполох: російське відділення фабрики «Рошен» випускає шоколад з портретом Володимира Путіна, який у якості патріотичної сувенірної продукції надходить на полиці російських крамниць. Обурені українці, які щойно повернулися з Російської Федерації, привезли додому «сюрприз», який вільно продається під маркою компанії, що належить Президентові України.

 

167125_600


Громадськість вже висувала претензії до Президента, який не виконав своїх передвиборчих обіцянок щодо продажу своїх бізнес-активів. Наявність і функціонування фабрики «Рошен» у Російській Федерації і без того вважали лицемірством з боку Порошенка у світлі його антиросійської риторики. Сувенірний шоколад з портретом Путіна багато хто сприйняв взагалі як зраду та підтвердження того, що на словах Президент українцям говорить і обіцяє одне, а сам в цей час робить зовсім інше.


Варто нагадати, що раніше вже траплявся подібний інцидент, неприємний для репутації нашого президента. Ще на початку 2015го року його шоколадна фабрика випустила святкову продукцію до 23го лютого із зображенням георгієвської стрічки. Схоже, що торішний скандал ніяк не вплинув на погляди Порошенка – заради прибутку він ладний ризикнути своїм іміджем, його не турбує громадська думка українців з питань, що стосуються бізнесу.


Гуморні користувачі мережі шуткують з цього приводу, та окрім зради і комерційної вигоди називають причинами цього вчинку нестандартну спробу Петра Порошенка налагодити стосунки з президентом РФ В.В. Путіним.


Автор: Миколаєва Ганна
Наверхнаверх