logo
dollar
euro

У Полтаві відкриють дитсадок для 38 дітей, на реконструкцію якого витрачені мільйони

13:06 08.08.2013 eye 354
У Полтаві відкриють дитсадок для 38 дітей, на реконструкцію якого витрачені мільйони

6 серпня на сайті влади міста оприлюднений проект рішення "Про створення  Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 "Золотий колосок" Полтавської міської ради Полтавської області".

Згідно додатку № 1 до цього рішення, заклад  розрахований на 38 місць. Наповненість груп планово становитиме: для дітей віком від одного до трьох років – до 15 осіб; для дітей віком від трьох до шести (семи) років – до 20 осіб.

Міська влада розглядала можливість відновити роботу дитячого садка №4 ще у 2009 році, після звільнення приміщень орендатором – державної судмедекспертизи. Однак тоді порахували, що на це знадобиться 2,5 млн. грн.

Реконструювати садочок розпочали влітку 2012 року. Тоді повідомлялось, що за офіційними документами, тендер на проведення робіт  отримав ТОВ "Полтавабуд". Вартість договору між міською владою та "Полтавабудом" становила 3,551,000 грн.(з ПДВ).

Нагадаємо , рішенням  тридцять другої сесії міської ради шостого скликання у липня цього року, управлінню капітального будівництва виділено 1099,2 тис. грн. на реконструкцію дошкільного навчального закладу №4 у центрі міста по пров. Гористому, 11.

22 липня на черговому засіданні міськвиконкому йшлося про те, що фактично реконструкція садочка завершена на 45% за рахунок місцевих коштів і на 55% – за рахунок державної субвенції. Зараз йдуть  внутрішні роботи і планування майданчиків. Роботи мають бути завершені до початку навчального року. Виділені кошти й на облаштування приміщень.

До речі, Івано-Франківська ОДА за 2,69 млн. грн. замовила ПМП "Оріон" будівництво дитячого садка на 40 місць в присілку Довга, с.Верхній Ясенів, Верховинський р-н. Роботи мають бути закінчені  до кінця 2014 року.


Наверхнаверх