logo
dollar
euro

Розстріл туристів на гірськолижному курорті Закарпаття

0:43 20.10.2017 eye 1350
Розстріл туристів на гірськолижному курорті  Закарпаття

Як стало відомо, сьогодні на гірськолижному курорті  Драгобрат, що на Закарпатті, відбулася страшна бійка. Є чимало постраждалих. Винуватцями подій  стали представники «Правого сектору», які вчинили дебош на базі «Хата Магната», побили охоронця (зараз він знаходиться у дуже важкому стані), зламали ногу кухареві, а потім діло дійшло й до туристів, проти яких бійці застосували  травматичну зброю.

 З достовірних  джерел стало відомо, що декілька тижнів тому  на Закарпаття завітали озброєні представники «Правого Сектору» з Івано-Франківщини, які почали готуватися на даній території  до диверсійної діяльності. Схоже на те, що сьогоднішні події стали яскравою демонстрацією такої підготовки.

За одною з версій, представники націоналістичної організації відмовилися платити за їжу на базі у ресторані. Поліція поки що відмовляється від чітких коментарів, але очевидці кажуть, що радикалів було п’ять чоловік і усі вони затримані спільними зусиллями місцевого населення та самого «Магната» - господаря бази, який повернувся зі зброєю – одного покидька нокаутував, а інших узяв на мушку.

Очевидно, що розстріл туристів у розпал сезону, аж ніяк не сприяє розвитку туризму в Україні. Імовірно, що це є просто черговими розбірками та розподілом сфер впливу.


Автор: Влада Зорич
Наверхнаверх