logo
dollar
euro

Оприлюднена інформація про страшні події 2014 року у Новосвітловці на Луганщині

10:13 09.01.2016 eye 1162
Оприлюднена інформація про страшні події 2014 року у Новосвітловці на Луганщині

Журналіст Вадим Таличев представив суспільству документальний фільм, який викриває події 2014 року, які не стали відомі своєчасно широкій громадськості. Мешканці села Новосвітловка Луганської області розповідають про свавілля, яке влаштували бійці сумнозвісного батальйону «Айдар», коли зайшли до населеного пункту.

За словами місцевих мешканців, прикриваючись антитерористичною операцією озброєні «Айдарівці» займалися мародерством та вандалізмом. Людей зігнали до церкви, а самі у цей час грабували їхні домівки, привласнювали їхнє майно.

Це вже не перший випадок повідомлень про мародерства української армії і націоналістичних батальйонів та злочинного ставлення до мешканців Донбасу. До цього журналісти ICTV провели журналістське розслідування про той бік АТО, який намагаються не відкривати українському суспільству. Адже багато кому неприємно чути, що власна армія та військові батальйони коять свавілля. Це ставить під сумнів доцільність «антитерористичної операції», піднімає питання щодо справжніх причин її проведення, а також мотивів влади і тих, хто фінансує націоналістичні військові формування. Щодо останніх, то вже не вперше у ЗМІ висуваються звинувачення у їх бік: що за патріотичною патетикою ховаються кримінальні угрупування, які діють в інтересах своїх власників, а у вільний час займаються грабежами і мародерствами.

 

 


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх